Тенденція повернення польських нагород поширилася на саму Польщу. Колишній депутат Сейму повернув президенту Навроцькому “Золотий Хрест Заслуг”.
Фоглер зазначив, що повертає нагороду не тому президенту, який її вручив (Квасьневському), а “сучасному мешканцю Бельведерського палацу”.
“Те, що ця особа, яку називають президентом, зробила і продовжує робити, – це жах. Для мене він не президент моєї країни, а непорозуміння”, – написав Фоглер.
Колишній депутат також іронічно підкреслив, що “досі чекає, поки Національна виборча комісія підрахує голоси” президентських виборів.
Фото: нагороди польського екс-депутата (facebook.com piotr.fogler)
Читайте також: Сибіга різко розкритикував Навроцького і згадав про “аплодисменти з Москви”
Нагадаємо, 19 червня Навроцький позбавив Зеленського Ордена Білого Орла через перейменування підрозділу ССО на честь Героїв УПА.
У відповідь Зеленський надіслав орден поштою назад до Польщі.