Колишній депутат Сейму Польщі повернув Навроцькому нагороду через ситуацію в Україні.

Колишній депутат Сейму Польщі повернув Навроцькому нагороду через ситуацію в Україні. 1

Тенденція повернення польських нагород поширилася на саму Польщу. Колишній депутат Сейму повернув президенту Навроцькому “Золотий Хрест Заслуг”.

Фоглер зазначив, що повертає нагороду не тому президенту, який її вручив (Квасьневському), а “сучасному мешканцю Бельведерського палацу”.

“Те, що ця особа, яку називають президентом, зробила і продовжує робити, – це жах. Для мене він не президент моєї країни, а непорозуміння”, – написав Фоглер.

Колишній депутат також іронічно підкреслив, що “досі чекає, поки Національна виборча комісія підрахує голоси” президентських виборів.

Фото: нагороди польського екс-депутата (facebook.com piotr.fogler)

Читайте також: Сибіга різко розкритикував Навроцького і згадав про “аплодисменти з Москви”

Нагадаємо, 19 червня Навроцький позбавив Зеленського Ордена Білого Орла через перейменування підрозділу ССО на честь Героїв УПА.

У відповідь Зеленський надіслав орден поштою назад до Польщі.