ChatGPT – розробники розповіли, як люди різного віку використовують штучний інтелект

Найскладніші багатоетапні задачі для штучного інтелекту вигадують студенти вишів.

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман поділився результатами дослідження, як люди різного віку використовують ChatGPT. Підлітки і молодь просять у штучного інтелекту життєвих порад, студенти ставлять складні мультифункціональні задачі, а літні люди заміняють ним Google, пише Business Insider. 

Генеральний директор OpenAI попередив, що узагальнення завжди сильно спрощує ситуацію. Інтерв’ю було опубліковане на YouTube-каналі Sequoia Capital (англійською).  Альтман розповів, що молодь з користувачів ChatGPT не приймає жодних важливих рішень, не порадившись із штучним інтелектом. 

«Вони не приймають жодних рішень, не запитавши ChatGPT, що їм слід робити. [Молодь надає штучному інтелекту] повний контекст свого життя, він знає все завдяки тому, що вони йому говорили», — зазначив Альтман.

Він розповів також, що люди похилого віку використовують ChatGPT як заміну Google. А от студенти вишів підключають безліч програм, створюють доступ до різних документів і файлів, ставлять складні мультифункціональні задачі. Максимально налаштовують штучний інтелект під себе і свої навчальні потреби. 

У самому OpenAI штучний інтелект допомагає писати код. Але Альтман не зізнався, скільки саме коду – результат роботи ШІ. Наприклад, минулої осені гендиректор Google заявляв, що у них штучний інтелект відповідальний за 25% коду. 

ChatGPT працює не лише з кодом і текстом, а й вправно допомагає із фото та відео. Модель ChatGPT-o3 підтвердила свою неабияку вправність у розпізнаванні місць за фото. ШІ може як допомогти з OSINT-розслідуваннями, так і порушувати право на конфіденційність.

Джерело

Google