США проти Китаю – Трамп анонсував потенційний візит Сі Цзіньпіна до Штатів

США проти Китаю - Трамп анонсував потенційний візит Сі Цзіньпіна до Штатів 1 Потенційний саміт може відбутися на тлі ескалації “торгового конфлікту” між Штатами й Китаєм.

Президент у понеділок, 17 березня заявив, що лідер Китаю Сі Цзіньпін може незабаром відвідати Штати — це сигналізує про потенційний саміт між Вашингтоном і Пекіном у той час, коли вони поглиблюють торговельну війну, повідомляє FT.

Саміт Трампа та Сі став би важливим дипломатичним кроком для геополітичних суперників і міг би дати міжнародним компаніям та інвесторам уявлення про те, наскільки жорстку позицію Трамп готовий зайняти у відносинах з Китаєм.

Глава Білого дому вже розпочав нову торговельну війну з Пекіном, запровадивши 20-відсоткові тарифи на імпорт з Китаю. Пекін у відповідь запровадив тарифи на американські товари на суму близько $22 мільярдів доларів.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності