Скільки ракет та дронів Ірану збили ППО ОАЕ – офіційні дані

Скільки ракет та дронів Ірану збили ППО ОАЕ - офіційні дані 1 Офіційні особи стверджують, що збили майже все. А руйнування є незначними і сталися через уламки.

Міністерство оборони Об’єднаних Арабських Еміратів повідомило, що повітряні сили та сили протиповітряної оборони країни від початку іранського нападу успішно перехопили та знищили 137 балістичних ракет і 209 безпілотників, запущених у напрямку території держави. 

У міністерстві уточнили,  що внаслідок ефективного перехоплення ракет і безпілотників уламки впали в різних районах країни, що призвело до «незначних матеріальних пошкоджень окремих цивільних об’єктів».

У відомстві рішуче засудили іранську атаку, наголосивши на категоричному неприйнятті подібних дій, які є «небезпечною ескалацією та боягузливим актом, що загрожує безпеці цивільного населення та підриває стабільність».

Напад у заяві назвали грубим порушенням національного суверенітету та міжнародного права, і зауважили, що ОАЕ зберігають за собою повне право відповісти на цю ескалацію та вжити всіх необхідних заходів для захисту території та народу.

Міністерство заявило, що перебуває у стані повної готовності до реагування на будь-які загрози та вживає всіх необхідних заходів для рішучого протистояння будь-яким спробам дестабілізувати безпеку та стабільність держави. 

Там також закликали громадян отримувати інформацію виключно з офіційних джерел та утримуватися від поширення чуток або неперевірених повідомлень.

Раніше повідомлялося, що ввечері 28 лютого іранські ударні дрони «Шахед» і балістичні ракети атакували Дубай. Відеозаписи, що стрімко поширилися у соцмережах, зафіксували момент влучання іранського дрона «Шахед» у густонаселеному районі Дубая — між двома житловими будівлями, за лічені сотні метрів від вежі Бурдж Халіфа — 828-метрового хмарочоса, що носить звання найвищої будівлі у світі. 

Інше відео зафіксувало момент ще одного прильоту, безпосередньо поруч із Бурдж Халіфою, з якойй одразу почали евакуювати людей. 

Також Іран завдав ракетного удару по Тель-Авіву  в Ізраїлі. Внаслідок влучання іранської балістичної ракети по житловому кварталу загинула одна людина, поранення отримали щонайменше 20 цивільних.