Rheinmetall переходить до виробництва пороху в Німеччині – новий об’єкт у Лінгені – новини Німеччини

Rheinmetall переходить до виробництва пороху в Німеччині – новий об’єкт у Лінгені – новини Німеччини 1 придбав Hagedorn-NC у Німеччині для запуску виробництва нітроцелюлози.

Німецький оборонний гігант Rheinmetall AG оголосив про придбання компанії Hagedorn-NC GmbH, що спеціалізується на виробництві нітроцелюлози й базується в Оснабрюку, Нижня Саксонія. Угода з Hagedorn AG вже підписана й очікує схвалення антимонопольних органів. Про це повідомляє пресслужба компанії.

-NC має більш ніж столітню історію виготовлення нітроцелюлози для цивільного сектору на заводі в Лінгені-на-Емсі. Після поглинання частину виробництва буде трансформовано під військові потреби — насамперед для випуску порохових компонентів артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Генеральний директор Rheinmetall Армін Папперґер заявив, що це придбання дозволить компанії «усунути стратегічне вузьке місце у виробництві пороху» та стане важливим кроком до посилення вертикальної інтеграції у виробництві боєприпасів.

«Ми раді вітати близько 90 працівників Hagedorn-NC у складі нашої корпорації та забезпечити їм стабільне майбутнє», — підкреслив він.

Гендиректор Hagedorn AG Герг Хофманн також висловив оптимізм: «Rheinmetall відкриває нові перспективи для Hagedorn-NC, і я впевнений, що наші компанії успішно співпрацюватимуть».

Нітроцелюлоза — ключовий компонент у виробництві метальних речовин, що використовуються, зокрема, в артилерійських боєприпасах. До цього часу Rheinmetall виготовляла її на трьох підприємствах у Швейцарії, Іспанії та Південній Африці. Завдяки новому об’єкту в Німеччині компанія ще більше зміцнює свої логістичні й виробничі спроможності.

Громадські замовники Hagedorn-NC продовжать отримувати постачання в нинішньому обсязі, однак уже найближчими місяцями розпочнеться поетапна переорієнтація заводу на потреби військової промисловості. Таким чином, Rheinmetall ще більше закріплює свої позиції як провідний постачальник боєприпасів великого калібру для країн , забезпечуючи стабільне виробництво критично важливих компонентів для оборонної сфери.

Україна має всі шанси стати частиною європейської оборонної екосистеми в короткостроковій перспективі. Як це зробити? Читайте докладніше у статті “Європейська зброя з українським досвідом – план, який змінить безпеку континенту”.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності