Вашингтон не визнає юрисдикцію ні Міжнародного суду ООН, ні Міжнародного кримінального суду.
Гарріс і Трамп вказують на те, що вони матимуть різні підходи до Близького Сходу. Трамп висловлював занепокоєння, що адміністрація Байдена наклала занадто багато обмежень на Ізраїль і під час свого президентства встановив союзи з ультраправими групами в цій країні. Гарріс та Трамп також працюватимуть над тим, щоб заручитися підтримкою арабських країн, які допоможуть встановити мир.
Критики вказують на очевидні подвійні стандарти Сполучених Штатів щодо їхньої позиції у міжнародній політиці. США засуджують кричущі порушення Росією міжнародного права, але при цьому фактично захищають Ізраїль від глобального осуду, зазначає Ішан Тарур, оглядач міжнародних відносин газети The Wall Street Journal.
Після рішення ізраїльського парламенту заборонити діяльність головного агентства ООН, відповідального за допомогу палестинцям, дипломати ООН заявили, що безкарність, яку отримав Ізраїль, є насмішкою над системою ООН і порядком, що склався після Другої світової війни. (Дехто стверджує, що ця система вже почала руйнуватися після того, як Росія, постійний член Ради Безпеки, вторглася в Україну і не зазнала жодних наслідків у залі засідань).
Раніше ми повідомляли, що Ізраїль може опинитися в такій самій ситуації, як Україна: його підтримка буде залежати від результатів виборів у США. І Дональд Трамп, і пропалестинські ліві демократи хотіли б перетворити підтримку Ізраїлю на партійне питання. Якщо їм це вдасться, наслідки для Ізраїлю можуть бути далекосяжними.
Джерело