Німеччина відновлює видачу гуманітарних віз для росіян і білорусів

Німеччина відновлює видачу гуманітарних віз для росіян і білорусів 1 Прискорена процедура прийому скасована.

Німецький уряд підтвердив намір зняти обмеження на видачу гуманітарних віз іноземцям, серед яких і громадяни Росії та Білорусі. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Міністерство закордонних справ та Міністерство внутрішніх справ ФРН.

У МВС пояснили, що прийом таких осіб можливий у рамках «захисту політичних інтересів Німеччини». Водночас у відомстві наголосили, що раніше ухвалена «прискорена процедура» для громадян РФ, Білорусі та у більше не діятиме.

ФРН зазначило, що механізм гуманітарних віз залишається важливим зовнішньополітичним інструментом підтримки людей, які потребують допомоги.

Європарламентар Сергій Лагодинський, уродженець Росії, підтвердив зняття мораторію: «Ми домоглися відновлення видачі гуманітарних віз для білорусів і росіян. Сьогодні це офіційно підтвердив уряд, і я можу говорити про це відкрито. Дякую МЗС Німеччини за підтримку», — написав він.

Правозахисна ініціатива SaveHumVisa22, яка виступає за повернення програми видачі гумвіз для так званих «антивоєнних» громадян РФ і Білорусі, також підтвердила цю інформацію.

Раніше повідомлялося про те, що Чехія прийняла рішення більше не видавати візи та дозволи на проживання росіянам та білорусам.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності