Китай проти Тайваню – Представники союзників острова відвідали Пекін: що це означає

Китай проти Тайваню - Представники союзників острова відвідали Пекін: що це означає 1 У минулому такі візити передували дипломатичним змінам не на користь Тайбея.

Візит до Китаю офіційних осіб двох із небагатьох країн, які досі зберігають дипломатичні зв’язки з Тайванем, викликав занепокоєння в Тайбеї стосовно ризику подальшої втрати підтримки на світовій арені, повідомляє .

Тайвань не так давно втратив кількох офіційних дипломатичних союзників на користь Пекіна. Минулого року уряд Науру — тихоокеанської острівної країни з населенням 13 тисяч осіб, розірвав зв’язки з Тайванем, встановивши дипломатичні відносини з Китаєм. Це сталося одразу після інавгурації в Тайбеї президента Тайваню Вільяма Лая — лідера, якому Пекін не довіряє, побоюючись, що той піде на офіційне “оформлення” незалежності острова.

У минулому дипломатичним змінам не на користь Тайваню також передували візити до Пекіна посадовців з країн дипломатичних союзників острова. У 2019 році Соломонові острови встановили офіційні відносини з Пекіном, розірвавши зв’язки з Тайванем, після того, як посадовці країни відвідали .

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності