Аеропорт Трампа у Флориді – Палм-Біч офіційно перейменують

Аеропорт Трампа у Флориді - Палм-Біч офіційно перейменують 1 Конгресмен Браян Маст запропонував законопроєкт, який змінює трилітерний код аеропорту з PBI на DJT. 

Губернатор Флориди від Республіканської партії Рон ДеСантіс підписав законодавчий акт, який перейменовує Міжнародний аеропорт Палм-Біч на честь президента США Дональда Трампа. Це рішення продовжує торішній план штату передати нерухомість у центрі Маямі для будівництва президентської бібліотеки Трампа, пише Reuters.

Зазначається, що перед зміною назви аеропорту необхідно подати офіційний запит до Федерального управління авіації, яке має внести оновлення в польотні карти, навігаційні системи та замінити таблички в самому аеропорту. Минулого тижня конгресмен Браян Маст запропонував законопроєкт, який змінює трилітерний код аеропорту з PBI на DJT, відповідно до ініціалів Трампа. 

Як пише Reuters, міністерство фінансів США минулого тижня повідомило, що підпис Трампа вперше в історії з’явиться на американських паперових грошах цього літа, коли чинний президент підписує купюри. Ім’я Трампа також планують закріпити за новим класом військових кораблів ВМС, програмою віз для заможних іноземців, урядовим сайтом з рецептурними ліками та федеральними ощадними рахунками для дітей.

Нагадаємо, що зокрема очільник Білого дому нібито має намір назвати протоку «Ормузькою протокою Америки» або навіть присвоїти їй своє ім’я. Один із високопосадовців зазначав, що Трамп вважає, якщо США контролюють протоку, стежать за нею, патрулюють і забезпечують безпечний прохід, то немає сенсу залишати їй назву Ормузька.