Магучіх та Левченко у фіналі ЧС 2025 – як виступили українки

Магучіх та Левченко у фіналі ЧС 2025 - як виступили українки 1

В Токіо, в останній день чемпіонату світу з легкої атлетики розіграли нагороди в жіночих стрибках у висоту. У фіналі змагалися дві українки – переможниця минулого ЧС Ярослава Магучіх та Юлія Левченко.

Вильоти на перших висотах

Фінальні змагання розпочались з висоти 1,93 м. Її пройшли 11 з16-ти учасниць. Магучіх взяла планку з першої спроби, Левченко – з другої.

Після наступного рівня – 1,97 в обоймі залишилося тільки шестеро стрибунок. З першої спроби висоту підкорили: Нікола Оліслагерс, Ярослава Магучіх, Ангеліна Топіч та Марія Жодзік. З другої – Елеанор Паттерсон та Юлія Левченко.

Наступне завдання – 2,00 метри одразу вирішила тільки Оліслагерс. Магучіх та Левченко, як і інші учасниці невдало виконали першу спробу. Після чого арену в Токіо накрила злива. Організатори оголосили про перерву в змаганнях.

Левченко стала п’ятою

Коли змагання відновилися, Магучіх дві свої спроби перенесла з 2,00 на 2,02 метри. Ризик можна було пояснити, зокрема, тим, що українка чекала на покращення погодних умов.

Тим часом, другу спробу на 2,00 завалили всі, включно з Левченко. А на третій – виправилася лише Жодзік. Таким чином, Левченко поділила 5-те підсумкове місце разом з австралійкою Паттерсон.

А в секторі залишиль тільки три учасниці – Оліслагерс та Жодзік, які мали стрибки на 2 метри та Магучіх – з перенесеними спробами.

У цей час змагання вдруге перервали через зливу.

Вирішальні стрибки

Планку на 2,02 не взяла жодна зі спортсменок. Це означало, що Оліслагерс вперше в кар’єрі стала чемпіонкою світу. “Срібло” здобула Марія Жодзік -білоруска, що представляє Польщу. А “бронзу” поділили Магучіх та сербка Ангеліна Топіч.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності