ЧЄ зі стрибків у воду – перше золото збірної України

ЧЄ зі стрибків у воду - перше золото збірної України 1

Збірна України виборола першу медаль на чемпіонаті Європи-2025 зі стрибків у воду, який проходить у турецькій Анталії. Наші спортсмени захистили титул чемпіонів у змішаних командних змаганнях.

Зміни у складі збірної України

У фіналі змагалися сім команд, кожна з яких складалася з чотирьох спортсменів (двох чоловіків і двох жінок). У програмі – стрибки з триметрового трампліна та десятиметрової вишки в одиночному та синхронному мікст-форматі.

Україна захищала чемпіонський титул, здобутий на минулому турнірі. У порівнянні з Євро-2023 в складі збірної відбулися зміни: Софія Лискун та Кірілл Болюх замінили Анну Письменську та Данила Коновалова. Також в Анталії виступали Олексій Середа та Ксенія Байло.

Як пройшли змагання

Перед заключним раундом українці йшли другими, відстаючи від Німеччини на 1,4 бала. Однак у вирішальному стрибку з десятиметрової вишки Байло та Болюх виконали спробу на 76.80 бала, чим гарантували нашій команді медаль. А помилка німецької пари дозволила Україні знову піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.

Результати фіналу змішаних команд:

  1. Україна – 407,20
  2. Німеччина – 400,60
  3. Італія – 360,40

Це друге поспіль “золото” України у цьому виді програми на чемпіонатах Європи. Востаннє українці залишилися без нагород у 2019 році, коли фінішували п’ятими на домашньому Євро.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності