ЗСУ фінансування Рада може розглянути у четвер, 31 липня – Стефанчук

ЗСУ фінансування Рада може розглянути у четвер, 31 липня - Стефанчук 1

31 липня може розглянути зміни до державного бюджету на 2025 рік, що стосуються фінансування Збройних сил України.

Він зазначив, що депутати будуть розглядати закон про коригування бюджету на 2025 рік у той же день, коли розглядатиметься президентський законопроєкт щодо посилення ефективності НАБУ та САП.

Стефанчук зазначив, що українські військові та мають відчувати фінансову та соціальну підтримку держави і наголосив, що Верховна Рада очікує внесення від нового уряду проєкту бюджету на 2026 рік.

Він заявив, що “ми будемо робити все для того, щоб пройшла нормальна дискусія в українському парламенту”.

“Ми повинні зробити все для того, щоб ні в кого, в тому числі в наших партнерів, не було жодних сумнівів, що кожна копійка іде на нашу оборону, на наше зміцнення і на наближення сталого і справедливого миру”, – підкреслив Стефанчук.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності