Зеленський у Великій Британії проведе зустріч з країнами E3 та аудієнцію у короля Чарльза III.

Зеленський у Великій Британії проведе зустріч з країнами E3 та аудієнцію у короля Чарльза III. 1

У програмі заплановані двосторонні переговори з прем’єр-міністром Кіром Стармером, зустріч у форматі E3 Україна з президентом і канцлером Німеччини, а також аудієнція у короля Чарльза III, яка відбудеться завтра.

Тематика переговорів

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Великобританії, де заплановані двосторонні переговори.

За словами Зеленського, команди вже детально попрацювали над підготовкою всіх зустрічей, тепер ключові питання будуть обговорені та узгоджені на рівні лідерів.

“Головне – це наша оборона у війні, більше співпраці для забезпечення безпеки всієї Європи в напрямку ППО та наш спільний погляд на дипломатичні перспективи. Європа повинна бути залучена до переговорів і залишатися сильною”, – наголосив президент.

Аудієнція у Чарльза III

Зеленський також повідомив, що на завтра запланована зустріч з королем Великобританії Чарльзом III.

Подяка союзникам

Глава держави окремо висловив вдячність Сполученому Королівству та іншим партнерам, які “конкретними діями допомагають нам зміцнювати захист життя та тиснути на Росію за її агресію”.

“Росія повинна завершити цю свою війну”, – підкреслив Зеленський.