Зеленський про Путіна – він як вбивця, що робить свою роботу
Російський диктатор Володимир Путін фактично не має емоцій, він робить свою роботу, наче вбивця. При цьому у ході особистої зустрічі він багато брехав.
На питання журналіста стосовно того, що Зеленський думає про його психологію Путіна та про те, що в нього в голові, український лідер відповів, що свого часу мав з ним довгу зустріч.
“У мене була зустріч із ним. Довга зустріч. У грудні 2019 року у Франції. Але річ не в тому. Він не людина у сенсі людяності. Не про це. Він як… Знаєте, він просто робить свою роботу. Без емоцій. Знаєте, як убивця. Так. Це просто робота”, – заявив Зеленський.
Він також підкреслив, що Путін під час розмови дуже багато брехав.
“Для мене моя робота – це частина мого життя, я справді люблю Україну, я хочу миру, я хочу, щоб люди пам’ятали цей період часу та поважали мене. Ось і все. Але це лише частина мого життя. А для Путіна це війна і його життя”, – додав президент України.