Зеленський пригрозив Росії ударом після атаки дронів під час візиту Стармера

Зеленський пригрозив Росії ударом після атаки дронів під час візиту Стармера 1 Він зазначив, що без відповіді не обійдеться.

Президент України пообіцяв «приват» росіянам у відповідь на атаку Києва ударними безпілотниками вдень у четвер, 16 січня, , заявив президент України Володимир Зеленський.

«Ми передамо привіт також», – сказав Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів, як було сприйнято російську атаку дронами, під час спільної пресконференції з прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у Києві після підписання столітньої угоди.

Президент додав, що це нагадування, з чим стикається Україна щодня.

БпЛА атакував Київ вдень, ймовірно під час перемовин Зеленського та Стармера. Вибухи в центрі Києва пролунали після опівдня. Як згодом повідомила місцева адміністрація, у Соломʼянському районі уламки дрона  пошкодили автомобіль, у Дніпровському районі є незначне ушкодження фасаду, без постраждалих.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності