Зеленський готовий зустрітися з Путіним для обговорення мирного плану
Український лідер Володимир Зеленський готовий особисто зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним щодо питань територій та ЗАЕС.
Він нагадав, що дотепер в рамках мирного процесу найпроблемнішими залишаються два запитання: територіальне та контролю над ЗАЕС.
“Саме для їхнього вирішення президент готовий зустрітися з Путіним і це обговорювати”, – сказав Сибіга.
Водночас він розповів, що наразі не бачить потреби у своїй зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.
“Ми не повинні творити паралельних треків. Є сформовані переговорні команди, до яких входять і представники МЗС. А створення додаткових треків – не на часі, не потрібне”, – зазначив український міністр.
За його словами, переговорні команди вже провели розмови щодо параметрів припинення вогню, здійснення моніторингу чи верифікації перемир’я.