Заяви Трампа щодо України прокоментували у Латвії
Завдання її країни — підтримати Україну, наголосила вона.
Жахатися і рвати на собі волосся — не в стилі латвійської дипломатії, сказала очільниця МЗС країни Байба Браже, коментуючи останні заяви щодо України Дональда Трампа та його команди. Як повідомляє LSM, політична діячка закликала зберігати холодну голову і не намагатися вступати в публічну дискусію щодо цього.
“Це не латвійський стиль дипломатії — жахатися і рвати на собі волосся. Робиться реальна робота, — сказала міністерка. — Все визначається нашими діями та нашими словами”.
Вона наголосила, що ситуація щодо війни в Україні не змінилася: Росія продовжує атакувати нашу державу. Тому завдання Латвії — підтримати Україну.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп після переговорів американської та російської делегацій виступив з цілою низкою критичних заяв щодо України та президента Володимира Зеленського. Приміром, він сказав, що очільнику держави довіряють лише 4% українців, а коли той розповів, що насправді довіра на рівні 57%, і що глава Білого дому став жертвою дезінформації РФ, республіканець назвав його “диктатором без виборів”. Також Трамп вважає, що Україна винна в тому, що диктатор Владімір Путін напав на неї.
Як заяви Зеленського і Трампа можуть вплинути на стратегічні інтереси України? Про це читайте у статті Костянтина Єлісєєва на ZN.UA “Як Зеленському помиритися з Трампом. Три важливих моменти”.