Україна відзначила зусилля Трампа в угоді щодо Гази

Україна відзначила зусилля Трампа в угоді щодо Гази 1

Міністерство закордонних справ України привітало досягнення домовленостей між Ізраїлем і ХАМАС щодо звільнення заручників і припинення вогню. Вони відбудуться в межах першої фази мирного плану президента США Дональда Трампа.

Україна оцінила лідерство США та роль їхнього президента Дональда Трампа у припиненні кровопролиття, звільнення заручників та полегшення гуманітарної кризи у Секторі Газа.

Міністерство також відзначило роль та дипломатичні зусилля Катару, Єгипту та Туреччини у досягненні цієї угоди.

“Розглядаємо досягнуті домовленості як важливий перший крок на шляху до довгострокової стабілізації ситуації на Близькому Сході, що також зміцнить міжнародний мир і безпеку в усьому світі”, – йдеться у дописі.

Україна також закликала Ізраїль і ХАМАС до повної та сумлінної реалізації досягнутих угод.

“Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, українська сторона сподівається, що зусиль міжнародної спільноти так само вистачить для примусу держави-агресора Росії до завершення війни проти України та відновлення гарантованого миру та безпеки в Європі”, – наголосило українське МЗС.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності