Угорщина вийде з МКС – парламент проголосував за таке рішення

Угорщина вийде з МКС - парламент проголосував за таке рішення 1

Парламент Угорщини підтримав вихід країни з Міжнародного кримінального суду (). Будапешт вважає, що суд втратив неупередженість.

“Парламент Угорщини щойно проголосував за вихід із Міжнародного кримінального суду. Цим рішенням ми відмовляємося бути частиною політизованої інституції, яка втратила свою неупередженість і авторитет”, – зазначив угорський чиновник.

Варто зауважити, що рішення про вихід Угорщини з МКС поки що не набуло чинності. Згідно зі статтею 127 Римського статуту, вихід держави зі складу МКС стає офіційним лише через рік після подання відповідного повідомлення Генеральному секретарю . Тому Будапешт все ще зобов’язаний співпрацювати з судом.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності