Трамп розповів, що може врятувати Іран від ударів США
Врятувати Іран від ударів Сполучених Штатів зможе тільки “правильна угода” з Вашингтоном. Водночас зміна режиму в Ірані – це найкраще, що могло б статися.
Журналіст поставив Трампу запитання, що Іран може зробити, щоб уникнути атаки? Той відповів наступне:
“Укласти з нами угоду, яку вони повинні були укласти з самого початку. Якщо вони підуть на правильну угоду, ми цього робити не будемо. Історично вони цього не робили”, – заявив президент США.
Він також додав, що політики в Тегерані тільки багато говорять, але не демонструють жодних дій. Також, за словами Трампа, зміна режиму в Ірані – “це найкраще, що могло б статися”.
“Уже 47 років вони тільки говорять, говорять і говорять, і тим часом ми втратили багато життів, поки вони говорять – людям відривало ноги, руки, були понівечені обличчя”, – підкреслив глава Білого дому.