Трамп проведе нові переговори з Путіним та європейськими лідерами щодо України

Трамп проведе нові переговори з Путіним та європейськими лідерами щодо України 1 Він також анонсував переговори з Путіним.

Президент заявив, що на початку цього тижня кілька європейських лідерів відвідають Вашингтон для обговорення шляхів врегулювання війни Росії проти України.

Про це він повідомив журналістам після повернення з турніру US Open у Нью-Йорку.

За словами Трампа, зустрічі “у понеділок або вівторок”. Водночас він не уточнив, хто саме із глав держав чи урядів планують прибути у Сполучені Штати.

Американський президент також заявив, що найближчим часом проведе переговори з російським диктатором Владіміром Путіним.

Коментуючи останні події в Україні, Трамп висловив невдоволення розвитком війни, зокрема після масованого російського авіаудару в ніч на неділю.

“Це жахлива трата людських життів. Ні, я не задоволений тим, що там відбувається”, — сказав він.

Водночас президент США вкотре висловив упевненість, що вдасться завершити найближчим часом.

“Я думаю, що це буде врегульовано. Ми це зробимо. Я вірю, що ми це вирішимо”, — зазначив Трамп.

Нагадаємо, після зустрічі “Коаліції охочих” президент Франції Еммануель Макрон розповів, що вдалося досягти домовленості щодо гарантій безпеки для України. Окрім цього, заплановані двосторонні, тристоронні (США, , Україна) та чотиристоронні переговори з можливим залученням Євросоюзу.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності