Тарас Чмут став членом наглядової ради Агенції оборонних закупівель
Тараса Чмута було призначено членом наглядової ради Агенції оборонних закупівель (АОЗ), яке забезпечує українських воїнів боєприпасами і технікою.
Чому це важливо
За словами Федорова, досвід Чмута в побудові однієї з найрезультативніших систем підтримки Сил оборони критично важливий для трансформації державних оборонних закупівель.
“Тарас Чмут – ефективний керівник, який побудував систему від роботи з реальними потребами фронту до контролю якості та швидкої доставки на передову. Це призначення значно посилить Наглядову раду АОЗ і допоможе досягати цілей у війні”, – наголосив міністр.
Ключові завдання для АОЗ
Федоров спільно з Чмутом обговорили пріоритетні напрямки роботи, які Міністерство оборони планує реалізувати за підтримки Агенції та Наглядової ради:
- Прозорість та ефективність: визначення реальних потреб фронту. Закуповуватимуть тільки те, що довело ефективність на полі бою і безпосередньо пов’язане з цілями війни.
- Контроль поставок: Скорочення затримок між оплатою і реальною поставкою, а також контроль якості озброєння та оснащення.
- Гнучкість системи: Побудова динамічних закупівель, здатних швидко реагувати на технологічні інновації.
- Боротьба з корупцією: Зниження цін завдяки прозорій конкуренції.
Варто зауважити, що наглядова рада АОЗ відповідає за стратегічне управління, дотримання законодавства та прозорість роботи Агенції . Головна мета змін – зробити оборонні закупівлі максимально орієнтованими на результат на полі бою.