Стефанішину погоджують на посла України у США – Зеленський зробив заяву

Стефанішину погоджують на посла України у США - Зеленський зробив заяву 1

Президент запропонував чинній міністерці юстиції Ользі Стефанішиній стати послом України у . Поки триває погодження з Вашингтоном вона буде спецпредставницею президента, заявив Зеленський.

«Підписав указ про призначення Ольги Стефанішиної Спеціальною уповноваженою Президента України з питань розвитку співробітництва зі Сполученими Штатами Америки. У цьому статусі Ольга працюватиме, щоб не втрачати темпу у відносинах з Америкою, поки тривають всі належні процедури погодження з Вашингтоном її кандидатури на посаду Посла України в Сполучених Штатах.

Доповнюється…

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності