США пригрозили Росії санкціями за відсутність прогресу щодо миру в Україні

США пригрозили Росії санкціями за відсутність прогресу щодо миру в Україні 1

пригрозили Росії санкціями, якщо та не буде просуватися до миру з Україною. Таке попередження було надіслано Москві під час екстреного засідання Ради безпеки у п’ятницю.

Зустріч Радбезу ООН, як розповідає The Guardian, була скликана після масштабного обстрілу Києва, жертвами якого стали понад 20 людей. Радник-посланник місії США Джон Келлі заявив на зустрічі, що такі удар “ставлять під сумнів серйозність прагнення Росії до миру”, і зажадав, щоб їх припинила.

Крім того, Келлі сказав, що російський диктатор Володимир Путін має зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. А також, за даними The Guardian, повторив попередження президента США Дональда Трампа про те, що проти Росії можуть запровадити санкції, якщо війна продовжиться.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності