США можуть ввести 500% тариф на імпорт з країн, що купують російську нафту

США можуть ввести 500% тариф на імпорт з країн, що купують російську нафту 1

В американському Сенаті представлено законопроект про нові санкції проти Росії. Документом може бути введений 500% тариф на імпорт товарів з країн, що купують російську нафту та іншу сировину.

Сенатори від Республіканської партії Ліндсі Грем та Демократичної партії Річард Блюменталь представили законопроект про запровадження санкцій проти Росії за відмову від довготривалого миру з Україною.

Серед 50 співавторів законопроекту в Сенаті – однакова кількість республіканців і демократів, що свідчить про широку двопартійну підтримку ініціативи.

“У Сенаті Сполучених Штатів домінує думка, що є агресором, і що ця жахлива війна та агресія Путіна мають припинитися зараз і стримуватися в майбутньому”, – йдеться у спільній заяві сенаторів.

Документ передбачає як первинні, так і вторинні санкції проти Росії та осіб, які підтримують агресію Кремля проти України. Обмеження будуть застосовані, якщо мирні переговори зірвуться або угода буде досягнута, але порушена Росією.

Зокрема, закон може ввести 500% тариф на імпортні товари з країн, що купують російську нафту, газ, уран та інші продукти.

Це могло б надати певні гарантії президенту Володимиру Зеленському, який заявив, що хоче, щоб захист від нового російського військового вторгнення був закріплений в угоді.

У документі сенатори висловили сподівання, що в 2025 році президент Трамп і його команда “досягнуть того, що не вдавалося світу в минулому: остаточно припинять російську агресію проти України і забезпечать виживання вільної та демократичної України”.

“Ці санкції проти Росії вже готові й отримають переважну двопартійну, двопалатну підтримку, якщо будуть представлені на голосування в Сенаті та Палаті представників”, – зазначили автори документу.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності