Справа Керролл – Трамп уникнув виплати 83 мільйонів доларів компенсації.
Апеляційний суд США надав президенту Дональду Трампу можливість тимчасово не виплачувати 83 мільйони доларів компенсації письменниці Е. Джин Кэрролл.
Згідно з рішенням 2-го окружного апеляційного суду США, Трамп не зобов’язаний виплачувати компенсацію, поки Верховний суд не вирішить, чи розглядати його апеляцію, або не відхилить її.
Водночас суд частково задовольнив вимоги сторони Кэрролл і зобов’язав президента США внести заставу в розмірі 7,4 мільйона доларів для покриття можливих додаткових відсотків.
В кінці минулого місяця апеляційний суд вже відмовив Трампу в терміновому перегляді рішення повним складом суду. Після цього адвокат президента США Джастин Сміт звернувся з проханням призупинити виконання вироку до моменту, коли Верховний суд вирішить, чи буде розглядати справу.
За словами Смита, існує “реальна ймовірність”, що Верховний суд підтримає позицію Трампа. Сам президент США раніше називав звинувачення Кэрролл “вигаданою аферою”.