Президенти поспілкувалися телефоном. Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі своїм південнокорейським колегою Юн Сок Йолем, про що повідомив у Telegram. Голова Української держави розповів, про що йшла мова. «Щонайперше подякував за послідовну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, а також за вже надану й анонсовану фінансову та гуманітарну допомогу. Обговорили залучення північнокорейських військових до російського вторгнення в Україну. Висновок один – ця війна інтернаціоналізується й виходить за межі двох держав», – зазначив Зеленський. За словами президента, він надав Юн Соу Йолю свіжу інформацію про те, що на полігони в безпосередній близькості до бойових дій ворог перекинув ще три тисячі військових КНДР. Очікується, що їх кількість збільшиться до 12 тисяч. «Домовилися посилити обмін розвідданим та експертизою, активізувати контакти на всіх рівнях, зокрема найвищому, щоб виробити стратегію дій і перелік контрзаходів у відповідь на ескалацію, а також залучити до співпраці спільних партнерів. У межах цієї домовленості Україна та Республіка Корея найближчим часом обміняються делегаціями для координації дій», – зазначив Зеленський. Він також запросив Південну Корею приєднатися до Вільнюської декларації «Великої сімки» щодо двосторонніх безпекових угод на підтримку України. Нагадаємо, цього тижня до України прибуде делегація Південної Кореї, аби поділитися інформацією про відправку військ Північної Кореї до Росії та обговорити заходи співпраці. Напередодні генеральний секретар НАТО Марк Рютте підтвердив, що північнокорейських солдатів уже перекинули у Курську область. За його словами, такий крок означає «ескалацію триваючої участі КНДР у незаконній війні Росії». За даними джерел ZN.UA в Міноборони України припускають, що присутність військових із КНДР не матиме істотного впливу на театр воєнних дій у Донбасі, проте може змінити ситуацію в Курській області. Про те, що означає поява північнокорейських солдатів на фронтах російсько-української війни, пише Володимир Кравченко у статті «Солдати Кім Чен Ина в степах України». Джерело
Президенти поспілкувалися телефоном.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі своїм південнокорейським колегою Юн Сок Йолем, про що повідомив у Telegram. Голова Української держави розповів, про що йшла мова.
«Щонайперше подякував за послідовну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, а також за вже надану й анонсовану фінансову та гуманітарну допомогу. Обговорили залучення північнокорейських військових до російського вторгнення в Україну. Висновок один – ця війна інтернаціоналізується й виходить за межі двох держав», – зазначив Зеленський.
За словами президента, він надав Юн Соу Йолю свіжу інформацію про те, що на полігони в безпосередній близькості до бойових дій ворог перекинув ще три тисячі військових КНДР. Очікується, що їх кількість збільшиться до 12 тисяч.
«Домовилися посилити обмін розвідданим та експертизою, активізувати контакти на всіх рівнях, зокрема найвищому, щоб виробити стратегію дій і перелік контрзаходів у відповідь на ескалацію, а також залучити до співпраці спільних партнерів. У межах цієї домовленості Україна та Республіка Корея найближчим часом обміняються делегаціями для координації дій», – зазначив Зеленський.
Він також запросив Південну Корею приєднатися до Вільнюської декларації «Великої сімки» щодо двосторонніх безпекових угод на підтримку України.
Нагадаємо, цього тижня до України прибуде делегація Південної Кореї, аби поділитися інформацією про відправку військ Північної Кореї до Росії та обговорити заходи співпраці.
Напередодні генеральний секретар НАТО Марк Рютте підтвердив, що північнокорейських солдатів уже перекинули у Курську область. За його словами, такий крок означає «ескалацію триваючої участі КНДР у незаконній війні Росії».
За даними джерел ZN.UA в Міноборони України припускають, що присутність військових із КНДР не матиме істотного впливу на театр воєнних дій у Донбасі, проте може змінити ситуацію в Курській області. Про те, що означає поява північнокорейських солдатів на фронтах російсько-української війни, пише Володимир Кравченко у статті «Солдати Кім Чен Ина в степах України».
Джерело