РФ поширює проросійську пропаганду у Польщі ЦПД зробив аналіз каналів та медіа у Польщі — новини Україна

РФ поширює проросійську пропаганду у Польщі ЦПД зробив аналіз каналів та медіа у Польщі — новини Україна 1 Аналітики центру виявили польські медіа та акаунти, які дискредитують Україну та посилюють розкол у польському суспільстві.

Центр протидії дезінформації представив аналітичний звіт «Інформаційний вплив РФ у Республіці », у якому проаналізовано інформаційний простір сусідньої країни.

У документі зазначається, що було ідентифіковано низку медіа, публічних осіб та акаунтів у соціальних мережах, діяльність яких може сприяти поширенню наративів, вигідних російській пропаганді.

За висновками ЦПД, ці інформаційні операції спрямовані на дискредитацію України та формування скептичного ставлення до неї серед польського суспільства. Таким чином, Москва намагається посилити поляризацію всередині Польщі та підірвати українсько-польські відносини. Детальний перелік основних діячів і каналів, через які поширюються проросійські меседжі у Польщі, опубліковано у звіті центру.

Раніше керівник ЦПД Андрій Коваленко наголосив, що Кремль знову розпалює ворожнечу між українцями та поляками, як це було у 1939 році. Він підкреслив, що подолати дезінформацію у відносинах між Україною та Польщею можна лише через визнання історичної правди.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності