Операція США у Венесуелі – названо дату, коли почнуть судити захопленого Мадуро

Операція США у Венесуелі - названо дату, коли почнуть судити захопленого Мадуро 1

Захоплений американськими спецпризначенцями диктатор Венесуели Ніколас Мадуро може постати перед судом в Нью-Йорку, США вже в понеділок, 5 січня.

Зазначається, що Мадуро планується перевезти спочатку в аеропорт в районі Нью-Йорка. Далі захопленого диктатора перевезуть вже безпосередньо до міста, там його оформлять та переведуть до в’язниці слідчого ізолятора. Його дружина Сілія Флорес буде утримуватися там же, але в жіночому блоці.

Припускається, що вже у понеділок, 5 січня, або “до цього” Мадуро з’явиться перед судом в США, щоб вислухати оголошені йому звинувачення. Далі відбудеться судовий розгляд його справи.

Останнє відоме місцеперебування Мадуро – борт американського десантного корабля USS Iwo Jima. Туди його з Каракаса доставили спецпризначенці з підрозділу Delta.