Мирні перемовини – Росія не обмежується претензіями на Донбас

Мирні перемовини - Росія не обмежується претензіями на Донбас 1 Ушаков каже, що на порядку денному залишається ще багато інших питань.

Росія не хоче йти на поступки заради мирного врегулювання в Україні і тому заявляє, що претензії на всю територію Донбасу – то не єдина її вимога. Так оцінив позицію РФ Американський Інститут вивчення війни ISW, аналізуючи заяви, які зробив нещодавно помічник президента Росії Юрій Ушаков. Дослідники зауважують, що останнім часом він часто є єдиним кремлівським чиновником, який коментує американо-російські перемовини.

ISW констатує, що Кремль не погодився з позицією США, згідно якої територіальний контроль над Донецькою областю залишається єдиним невирішеним питанням на мирних переговорах між США, Україною та Росією.

Раніше Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що Сполучені Штати, Україна та Росія звузили мирні переговори лише до «одного центрального питання», яке стосується Донецької області.

Тим часом Ушаков заявив в інтерв’ю одному з державних телеканалів РФ, що територіальні питання є «найважливішими», але що «багато інших питань також залишаються» на порядку денному.

Раніше чиновник “запросив” президента України Володимира Зеленського до Москви, аби той обговорив з Путіним територіальне питання та майбутнє Запорізької АЕС.