Ердоган може посприяти завершенню війни Росії проти України, – Трамп

Ердоган може посприяти завершенню війни Росії проти України, - Трамп 1

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган може допомогти у завершенні війни Росії проти України.

Глава держави провів брифінг на борту літака Air Force One, яким повертався до США після візиту на Близький Схід.

Журналісти запитали його, чи здатен турецький лідер допомогти завершити війну між Росією та Україною.

“Так, Ердоган може. Його поважає Росія. Щодо України – не можу вам сказати, але Путін його поважає. І він мій друг. Знаєте, ви можете зрозуміти чому – я добре ладнаю з тими, хто сильний. Я не ладнаю зі слабкими. Я ладнаю з сильними. Не знаю, чому так”, – сказав Трамп.

Він також додав, що президент Туреччини добре до нього ставиться.

“Знаєте, коли у НАТО виникають проблеми з Ердоганом, що часто трапляється, вони телефонують мені та просять переговорити з ним. І я жодного разу не зазнавав невдачі – усе вирішується буквально миттєво”, – сказав глава держави.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності