Депутата Гунька остаточно визнали culpable у справі про корупцію – його засудили до ув’язнення.

Депутата Гунька остаточно визнали culpable у справі про корупцію – його засудили до ув'язнення. 1 Замість семи років депутату призначили чотири роки ув’язнення.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України визнала народного депутата Анатолія Гунька винним у зловживанні впливом, проте зменшила йому покарання з семи до чотирьох років. Як повідомляє громадська організація Transparency International Ukraine, Гунька затримали безпосередньо в залі суду.

Згідно з інформацією Центру протидії корупції, вирок підтвердила колегія суддів АП ВАКС – Дмитро Михайленко, Інна Калугіна, Олександр Семенников. Вони частково задовольнили апеляцію захисників Гунька та змінили кваліфікацію його дій з підбурювання до надання хабаря та шахрайства на зловживання впливом.

Після ухвалення рішення апеляційного суду вирок набрав законної сили, тому Анатолій Гунько втратить свій депутатський мандат.

Доповнюється