Замкомандиру частини у Львівській області оголосили підозру

Замкомандиру частини у Львівській області оголосили підозру 1

Львівська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону повідомила про підозру начальнику штабу-першому заступнику командира військової частини за фактом недбалого ставлення до військової служби.

За даними слідства, підозрюваний погодив накази про виплату 217 військовослужбовцям додаткової грошової винагороди за виконання бойових завдань. На підставі цих наказів вони отримали по 100 тисяч грн “бойових”, але фактично у цей час перебували в тиловому підрозділі на Львівщині. Загалом незаконно нараховано й виплачено 35 млн грн.

Наразі стороною обвинувачення подано клопотання до суду про обрання для підозрюваного запобіжного заходу. Також прокурори готують цивільний позов задля відшкодування завданих державі збитків.

Джерело