Укрзалізниця запускає додаткові потяги Київ-Львів

Укрзалізниця запускає додаткові потяги Київ-Львів 1

” призначила низку додаткових поїздів у другій половині серпня, зокрема на популярному напрямку Київ – Львів та Київ – Вінниця. Квитки вже доступні для замовлення.

Як пояснили в УЗ, напрямок між Києвом та Львовом лишається одним із найпіковіших по запитах від пасажирів, тож вони вирішили призначити додаткові рейси на окремі дати.

“Це стає можливим завдяки збільшенню ефективності використання вагонів: одразу після прибуття зі свого основного рейсу, замість “відпочинку” в депо, наші вагони мчать у наступну подорож, встигаючи зробити ще одне “коло” між своїм основним маршрутом” , – зазначили в “Укрзалізниці”.

Таким часом, на окремі дати серпня призначаємо такі додаткові рейси:

  • № 249/250 Київ-Львів – відправлення з Києва та Львова: 18 та 19 серпня,
  • № 243/244 Київ-Львів – відправлення з Києва та Львова: 16, 17, 20 серпня,
  • № 775/776 Київ-Вінниця – відправлення з Києва та Вінниці 31 серпня.

Враховуючи специфіку курсування цих рейсів, вони відправлятимуться складом зі звичайних спальних вагонів “Укрзалізниці”, але з місцями для сидіння.

Всі квитки вже у продажу:

  • у застосунку “Укрзалізниці”,
  • на сайті,
  • у касах вокзалів.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності