У Німеччині знайдені мертвими українка з дитиною – убивцею є український підліток

У Німеччині знайдені мертвими українка з дитиною - убивцею є український підліток 1

У Німеччині знайдені мертвими громадянка України та її малолітня донька. У злочині зізнався український підліток.

Зазначається, що в неділю, 29 червня, у місті Дорстен (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія) були виявлені тіло жінки і малої дитини без ознак життя.

Слідство встановило, що загиблою є 32-річна громадянка України, а другою жертвою – її донька віком 1 рік і 7 місяців. Обидві проживали в районі Дорстен-Гольстергаузен.

За попередніми результатами судово-медичної експертизи, причиною смерті стали тілесні ушкодження, завдані внаслідок насильницьких дій.

У заяві також зазначається, що ввечері 29 червня до поліцейських звернувся 16-річний громадянин України, який також проживає у Дорстені. Він добровільно зізнався в причетності до скоєння злочину і його було затримано. Триває слідство.

Джерело