Василь Хлистун помер від важкої хвороби – що відомо про Заслуженого артиста України
Василь Хлистун (фото: facebook.com Vasyl Khlystun)
10 січня від важкої хвороби помер Заслужений артист України, автор та виконавець хіта “Хлопці, будем жити” Василь Хлистун. Співаку було 62 роки.
- Що відомо про смерть Василя Хлистуна
- Яким був життєвий і творчий шлях артиста
Що відомо про смерть Василя Хлистуна
“Сьогодні душа Василя покинула цей земний шлях і прямує на зустріч до Господа. Не віриться і страшно болить… Чоловік, батько, дідусь, друг – доброта і щира душа! Для нас, його колег та друзів, він назавжди залишиться в пам’яті, як людина з великим серцем, яка завжди була готова допомогти, поспівчувати, підтримати, щиро обійняти”, – повідомили у селищній раді.
Також там зазначили, що парастас за Василем відбудеться 10 січня о 17:30 годині в будинку скорботи, вул. Микулинецька. Про дату і час поховання повідомлять пізніше.
У Василя залишилась дружина Богдана, двоє дітей і внуки. Від якої саме хвороби помер артист, поки не розголошується.
Василь Хлистун (фото: Facebook/Vasyl Khlystun)
Яким був життєвий і творчий шлях артиста
Василь був концертмейстер, співаком, лауреатом Всеукраїнського пісенного фестивалю “Байда” та Заслуженим артистом України.
Народився він 1962 року у селі Криве Тернопільської області. Ще у ранньому дитинстві втратив батька. Змалечку захоплювався музикою, вчився грати на слух. Свою першу пісню “Сиджу я край віконечка” він зіграв на гармошці. Згодом почав виступати з сільськими музикантами у місцевому клубі й на весіллях.
Крім музики, Василь також захоплювався волейболом і настільним тенісом, любив малювати.
Василь Хлистун (фото: Facebook/Vasyl Khlystun)
Хлистун здобув фах столяра у Підволочиському ПТУ № 4, потім працював на меблевій фабриці. Пройшов службу в армії.
Василь кілька років співав у Скалатському будинку культури, хоч по документах був там “сантехніком”. У 90-х роках став учасником ансамблю “Осокори” від “Укртелекому”.
Музичну освіту артист здобув у Теребовлянському вищому училищі культури, яке закінчив у 2009 році. Після цього почав працювати концертмейстером у Тернопільському районному Будинку культури, був керівником народної аматорської музичної студії “Музична скриня”.
Хлистун іноді виступав на весіллях у складі гурту “Загребелля” і “Настасівські музиканти”. Також гастролював у Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Польщі, Франції. У 2006-7 роках давав сольні концерти. У 2016 році отримав звання Заслужений артист України.
Найбільшу славу артист здобув завдяки авторській пісні на слова В’ячеслава Жили “Хлопці, будемо жити”. У 2006 році Хлистун випустив однойменний компакт-диск. А у наступні роки видав “Вся любов земная”, “Подаруй мені любов”, “Українки – найчарівніші дівчата”.
Останньою піснею артиста стала “Плаче небо”, яку він присвятив полеглим воїнам.