Пінгвіни в Антарктиді бігають швидко біля станції Академік Вернадський – цікаві факти, відео

Пінгвіни в Антарктиді бігають швидко біля станції Академік Вернадський - цікаві факти, відео 1 Пінгвіни можуть бути швидкими – коли їм це потрібно (фото: Getty Images)

Українські полярники з антарктичної станції “Академік Вернадський” поділились унікальним відео. На ньому троє пінгвінів влаштували справжні перегони.

Що саме потрапило на відео українських полярників

Нещодавно НАНЦ опублікував допис із кадрами, на яких троє субантарктичних пінгвінів змагаються у швидкості.

“Це відео для тих, хто ще сумнівається, що пінгвіни напрочуд прудкі створіння і їх не треба перевертати”, – йдеться у підписі до опублікованого матеріалу.

Уточнюється, що зафільмувала пінгвінів Зоя Швидка – учасниця поточної УАЕ (30-ї Української антарктичної експедиції).

З якою швидкістю можуть пересуватись пінгвіни на суші та у воді

За словами експертів, якщо цим пернатим кудись дуже треба, то від їхньої неквапливості й вайлуватості не лишається й сліду:

  • коли пінгвіни “серфлять” на животику, то можуть розганятися до 3-6 км/год;
  • у воді субантарктичні пінгвіни – найшвидші й нагадують “маленькі торпеди” – можуть “літати” зі швидкістю до 36 км/год.

“Чому ж на суші ці птахи часто здаються незграбами? Все просто: вони заощаджують енергію. Але в цієї трійці мабуть були надзвичайно важливі справи”, – додали полярники.

Пінгвіни в Антарктиді бігають швидко біля станції Академік Вернадський - цікаві факти, відео 2Публікація НАНЦ (скриншот: facebook.com/AntarcticCenter)

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності