Українська журналістка, поетеса, громадська діячка та старший лейтенант ЗСУ Олена Білозерська у 46 років вперше стала мамою.
Жінка поділилася першою світлиною з малюком і розповіла, що стала мамою сина.
“Хто в 46 років, під час війни, зважився на первістка – той я. Синочок Павлусь прийшов у цей світ. 3700 г, 54 см. Побажайте моїй дитині – самі знаєте чого”, – написала Білозерська.
У коментарях користувачі привітали Білозерську з народженням сина та побажали здоров’я їй і малюку.
Коментарі під дописом Олени Білозерської (скриншот зі сторінки Олени Білозерської)
Хто така Олена Білозерська
Олена Білозерська – українська журналістка, блогерка, поетеса, громадська діячка та старший лейтенант Збройних Сил України. З 2014 року бере участь у російсько-українській війні: спершу як снайпер у складі Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” та Української добровольчої армії, а з 2018 року – офіцер ЗСУ.
У 2018-2020 роках служила в складі 503 батальйону морської піхоти на посаді командира взводу самохідних артилерійських установок. 24 лютого 2022 року, на початку повномасштабного вторгнення РФ, повернулася на службу у ЗСУ, наприкінці 2022 року доєдналася до спецпідрозділу “Артан” на позицію снайпера. Від весни 2023 року переведена на не бойову посаду через стан здоров’я. Зараз Олена створює портрети полеглих українських захисників і захисниць, які публікує на своїй сторінці у Facebook.
У 2018 році нагороджена орденом “За мужність” ІІІ ступеня.