Які фільми Стівен Спілберг показав би інопланетянам – американський режисер вірить в існування позаземного життя – новини культури

Які фільми Стівен Спілберг показав би інопланетянам - американський режисер вірить в існування позаземного життя - новини культури 1 Заява пролунала за кілька місяців до виходу нового фільму “День істини”.

Незадовго до виходу фільму про позаземне життя “День істини”, його творець, американський режисер Стівен Спілберг заявив, що допускає існування інопланетян. За словами режисера, у разі зустрічі з позаземними істотами він хотів би разом із ними дивитися фільми, передає Gizmodo.

Стівен Спілберг під час виступу на фестивалі SXSW заявив, що переконаний у можливості існування інопланетного життя. Він зазначив, що його припущення базується не на спеціальних знаннях, а на особистому переконанні.

“У мене є дуже сильне, приховане передчуття, що зараз ми не одні на Землі”, — поділився режисер. Він додав, що знає про цю тему не більше, ніж пересічна людина, але все ж допускає, що у Всесвіті можуть існувати інші форми життя.

Якби у нього з’явилася можливість зустрітися з інопланетянином, Спілберг хотів би провести час за переглядом фільмів. Зокрема, він назвав стрічку “Іншопланетянин” та “Це дивовижне життя”, які, на його думку, могли б показати, як люди допомагають одне одному та долають труднощі.

Заява пролунала на тлі виходу нового фільму режисера “День істини”. За словами Спілберга, інтерес до цієї теми з’явився у нього ще на початку кар’єри. Він намагався зняти фільм про НЛО, однак студії тоді не підтримали проєкт, оскільки інопланетяни перебували “на периферії науки та технологій” і, як каже режисер, “ніхто цього не зрозумів”.

Ситуація змінилася після успіху фільму “Щелепи” 1975 року, який став касовим хітом. Після цього Спілберг отримав можливість реалізувати проєкт про НЛО, що в 1977 році перетворився на стрічку “Близькі контакти третього ступеня”.

Режисер також припустив, що підтвердження існування інопланетян могло б шокувати людей. Особливо це, на його думку, стосувалося б релігійних спільнот, хоча він не вважає, що наслідки були б катастрофічними.

Події фільму “День істини” пов’язані з темою публічного розкриття інформації про позаземне життя. Всі деталі глядачі зможуть дізнатися лише після виходу фільму на великі екрани 12 червня 2026 року.

Раніше президент США Дональд Трамп доручив Пентагону оприлюднити урядові архіви щодо НЛО та інопланетян, назвавши цю тему стратегічно важливою для суспільства. Таке рішення прийняли після заяви Барака Обами, який визнає високу ймовірність існування позаземного життя у Всесвіті, але заперечує факти контактів чи зберігання інопланетних технологій у Зоні 51.