Евакуація із Сумської області – із Сум до Ужгорода курсуватиме безкоштовний потяг

Евакуація із Сумської області - із Сум до Ужгорода курсуватиме безкоштовний потяг 1

Жителі прикордонних громад Сумської області зможуть скористатися безкоштовним евакуаційним потягом до Ужгорода. Відповідне рішення ухвалила держава на тлі постійних ворожих обстрілів.

Коли вирушає потяг

Евакуаційний рейс курсуватиме щотижня потягом №45 “Суми – Ужгород”. Послуга безоплатна. Найближчі дати відправлення:

  • 30 червня;
  • 8, 14, 22 та 28 липня.

Потяг зупинятиметься на ключових станціях – від Києва до Закарпаття, що дозволяє пасажирам комфортно дістатися безпечніших регіонів.

Як потрапити на рейс

Списки охочих формуються у транзитному центрі. Деталі можна дізнатися за телефоном 099 302 52 50 або звернувшись до органів соцзахисту у своїй громаді.

“Тим, хто змушений виїжджати з прикордоння через війну, держава надає підтримку і можливість безпечного переїзду”, – зазначив Григоров.

Джерело