Дистанційне навчання у ліцеях і гімназіях Кіровоградської області ввели через кількість хворих – карантин
Деякі заклади освіти Кіровоградської області переходять на дистанційне навчання (фото: Getty Images)
Епідеміологічна ситуація у деяких куточках України суттєво погіршилась. З огляду на це у Кіровоградській обласній військовій (державній) адміністрації розповіли, чи запроваджують у навчальних закладах регіону карантин.
Що відомо про поточний освітній процес у Кіровоградської області
Українцям розповіли, що у школах Кіровоградської області карантину немає. Водночас частина навчальних закладів переходить на дистанційне навчання.
“У ЗМІ поширюється інформація про запровадження карантину в школах через зростання захворюваності. Проте, за оперативними даними, станом на 12 лютого, карантин на території області не впроваджено“, – наголосили в ОВА.
Там повідомили також, що у зв’язку з високим рівнем захворюваності 21 заклад освіти тимчасово переходить на дистанційне навчання:
- у Гурівській територіальній громаді (ТГ) – 4 заклади освіти: Боківський, Гурівський ліцеї, Братолюбівська гімназія, Варварівська філія;
- у Долинській ТГ – 4 заклади освіти: Гімназія “Мрія”, Гімназія №1, Олександрівська гімназія, Богданівська;
- у Компаніївській ТГ – 4 заклади освіти: Червоновершський, Сасівський, Нечаївський ліцеї, Виноградівська філія;
- у Глодоській ТГ – 1 заклад освіти: Новомиколаївська філія;
- в Онуфріївській ТГ – 4 заклади освіти: Онуфріївський, Павлишський, Зибківський, Млинківський ліцеї;
- у Пантаївській ТГ – 1 заклад освіти: Пантаївський ліцей;
- Піщанобрідський інтернат;
- Новгородківське ПТУ №36;
- Олександрійський медичний фаховий коледж.
Насамкінець у Кіровоградській ОВА наголосили, що форму навчання визначає адміністрація закладу – разом із громадою, якою він утримується.
Допис Кіровоградської ОВА (скриншот: facebook.com/kirovohradskaODA)
Епідеміологічна ситуація в Україні
Нагадаємо, з кінця січня поточного року в Україні спостерігають стрімке зростання захворюваності на грип та ГРВІ.
Тим часом у Центрі громадського здоров’я раніше повідомили, що захворюваність на грип у цьому сезоні зберігає “прогнозований характер”, оскільки розвиток епідемічного процесу відбувається “за класичним сценарієм”.
Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, станом на середу, 12 лютого, через зростання захворюваності на ГРВІ перевищення епідеміологічного порогу зафіксоване у п’ятьох областях України.
З огляду на таку ситуацію, там можуть бути введені посилені протиепідемічні заходи (зокрема й локальний карантин).
За словами експертів, підйом захворюваності на ГРВІ спостерігається через циркуляцію вірусів грипу у 22 регіонах країни. Враховуючи дані щотижневого моніторингу, у МОЗ прогнозують, що до квітня вірус грипу переважатиме над коронавірусною інфекцією.
Тим часом заклади освіти у різних областях все частіше переходять на дистанційне навчання – аби вберегти здоров’я дітей і дорослих, а також запобігти подальшому поширенню хвороб.