Центр Києва перекриють для транспорта 10 вересня

Центр Києва перекриють для транспорта 10 вересня 1

У центрі Києва завтра, 10 вересня, діятимуть тимчасові обмеження дорожнього руху. Причина – проведення охоронних заходів за участю іноземних делегацій.

“10 вересня, у зв’язку з проведенням охоронних заходів за участю іноземних делегацій, у Києві діятимуть тимчасові обмеження дорожнього руху, які будуть запроваджені в центральній частині міста”, – йдеться в повідомленні.

Киян та гостей столиці просять врахувати зазначену інформацію під час переміщення.

В Управлінні нагадали, що відповідно до закону “Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб”, главам іноземних держав, урядів, парламентів і міжнародних організацій, які перебувають на території нашої країни з офіційними чи робочими візитами, забезпечується державна охорона Управлінням державної охорони України.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності