Укрзалізниця попередила про затримку поїздів через обстріли

Укрзалізниця попередила про затримку поїздів через обстріли 1 Мова йде переважно про поїзди у східних регіонах України.

Через атаку на інфраструктуру “Укрзалізниці” поїзди у східних регіонах України наразі змінюють маршрут, а також курсують з затримками. Про це йдеться у повідомленні УЗ. 

У повідомленні сказано: “Сьогодні вночі ворог атакував Запорізьку, Дніпропетровську та Харківську області, на щастя, постраждалих немає, однак пошкоджена залізнична інфраструктура”. 

Відповідно, затримуються наступні рейси:

  • №102 Херсон – Гусарівка,
  • №104 Львів – Гусарівка,
  • №712 Київ – Гусарівка,
  • №92 Одеса – Гусарівка.

Також поїзд №733 Дніпро – Київ рухається з допоміжним локомотивом, орієнтовне відставання від графіка менше години.

 

Через пошкодження на Донецькому та Запорізькому напрямках, затримки до 5 годин  таких поїздів: 

№ 31/32 Запоріжжя – Перемишль

№ 119/120 Дніпро – Хелм, яким також доправляємо причіпні вагони Павлоград – Київ,

№ 37/38 Запоріжжя – Київ.

 

Також із запізненням курсуватимуть окремі приміські поїзди на Сумщині, а також з Чернігівщини до Києва — просимо врахувати це під час планування своїх поїздок.

 

Нагадаємо, що актуальна інформація щодо затримки поїздів доступна за посиланням:

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності