У США хочуть скасувати правила про відшкодування за затримки авіарейсів

У США хочуть скасувати правила про відшкодування за затримки авіарейсів 1

Адміністрація президента США Дональда Трампа планує скасувати правила, які зобов’язували авіакомпанії компенсувати пасажирам та безкоштовно переоформлювати квитки у разі затримок чи скасувань рейсів, не пов’язаних із погодою

Про це пише .

Міністерство транспорту повідомило, що планує відкликати попереднє повідомлення про запропоновані правила, яке у грудні 2024 року подала адміністрація колишнього президента США а.

Тоді планувалося, що авіакомпанії будуть зобов’язані виплачувати пасажирам щонайменше 200 доларів за затримки внутрішніх рейсів тривалістю три години і більше. Більше того, штрафи мали збільшуватися до 375-525 доларів за затримки тривалістю від шести до дев’яти годин та до 750-775 доларів за затримки дев’ять годин і більше.

У Міністерстві транспорту зазначили, що зусилля щодо скасування правил часів Байдена “відповідають пріоритетам Департаменту та адміністрації”.

Група Airlines for America, яка лобіює інтереси великих авіакомпаній у Вашингтоні, високо оцінила цей крок.

“Ми заохочуємо Міністерство транспорту переглядати непотрібні та обтяжливі правила, які перевищують його повноваження та не вирішують питання, важливі для наших клієнтів”, – заявили в  організації.

Адміністрація Байдена позиціонувала правила, що зобов’язували авіакомпанії компенсувати пасажирам збитки, як прорив для тих, хто потерпав через затримки рейсів у зв’язку зі збоями в комп’ютерних системах авіакомпаній.

Представник Міністерства транспорту адміністрації Трампа зазначив, що відомство й надалі виконуватиме всі вимоги щодо захисту прав споживачів, встановлені Конгресом.

“Однак деякі правила, запропоновані або прийняті попередньою адміністрацією, виходили за рамки того, що вимагає Конгрес згідно із законом, і ми маємо намір переглянути ці позазаконні вимоги”, – додав він.

  • 4 вересня премʼєр-міністр Іспанії Педро Санчес не зміг прилетіти на зустріч Коаліції охочих у Париж через технічні проблеми, які виявили в повітрі. Це третій подібний інцидент із літаками з 1 вересня.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності