США оголосили про торговельну угоду з Китаєм: деталі
У Білому домі заявили, що Сполучені Штати досягли "значного прогресу" та уклали торговельну угоду з Китаєм
Про це повідомляє Білий дім.
Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що країни досягли “значного прогресу” у дуже важливих торговельних переговорах.
“По-перше, я хочу подякувати нашій швейцарській стороні. Швейцарський уряд був дуже люб’язний, надавши нам цей чудовий майданчик, і я думаю, що це призвело до великої продуктивності, яку ми спостерігали”, – заявив міністр.
Він пообіцяв 12 травня оприлюднити деталі відповідної угоди. Водночас він наголосив, що переговори були продуктивними.
- Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що китайський лідер Сі Цзіньпін телефонував йому щодо введених тарифів. За його словами, Вашингтон і Пекін ведуть перемовини стосовно угоди.