Президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник вважає, що для того, аби люди почали повертатися в Україну, з нашої країни потрібно робити країну свободи
Таку думку він висловив в етері Еспресо.
“Як би ми не намагалися, найближчі 5-10, навіть 15 років ми навряд чи наздоженемо по рівню життя нашу сусідню Польщу. Ми вже не говоримо про Німеччину, де той самий касир може отримувати і 1500 євро на місяць. Так ось, що потрібно взагалі зробити, аби люди почали повертатися в Україну, аби їм було тут цікаво? Потрібно робити з нашої країни країну свободи, свободи слова, свободу вибору, свободу переміщень, свободу підприємницької діяльності. Якщо це буде, то в дійсності почне розвиватися економіка, і люди будуть повертатися, і в нас з’явиться історичний шанс”, – сказав він.
Василь Воскобойник наголосив, що максимальна регуляція всієї діяльності в Україні та максимальне оподаткування підприємств не призведуть до економічного зростання.
“І навпаки, якщо ми будемо йти шляхом максимальної регуляції всієї діяльності в Україні, максимальної регуляції і оподаткування максимального наших підприємців, то про якесь економічне зростання, зростання заробітних плат, соціальних стандартів годі й думати”, – вважає експерт.
- 19 вересня 2023 року директорка Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи Елла Лібанова заявила, що за найбільш оптимістичним прогнозом через 10 років в Україні у кордонах 1991 року проживатимуть не більш як 35 млн людей.
- 3 січня 2025 року Василь Воскобойник зазначив, що Україні треба буде конкурувати з Німеччиною, Польщею та іншими країнами, щоб запрошувати до себе на достойну заробітну плату трудових мігрантів.