Канада спрямувала ще 33,4 млн євро на підтримку української енергетики

Канада спрямувала ще 33,4 млн євро на підтримку української енергетики 1

Уряд Канади вніс до Фонду підтримки енергетики України ще 33,4 млн євро. Таким чином загальний внесок країни до Фонду зріс до 40,1 млн євро

Про це повідомила пресслужба .

Окрім того, Канада задекларувала майбутній внесок у розмірі 6,7 млн євро (10 млн канадських доларів).

“Ми дякуємо Канаді за постійну підтримку українського енергосектору, що надається з перших днів повномасштабного російського вторгнення. Внески до Фонду підтримки енергетики спрямовуються на закупівлю устаткування, необхідного для відновлення обʼєктів енергетики після ворожих атак, та підтримки стабільної роботи енергосистеми України”, – прокоментував очільник Міненерго Герман Галущенко.

У відомстві зазначили, що частину коштів із цього внеску спрямують о на підтримку енергопостачання критично важливої ​​соціальної інфраструктури в секторі охорони здоров’я через розвиток систем сонячної генерації.

“Збільшений внесок Канади засвідчує нашу непохитну підтримку енергетичного сектору України в ці складні часи. Ця допомога сприятиме відновленню критичних запасів енергетичних компаній і забезпеченню стабільної роботи галузі. Це потужний сигнал міжнародної солідарності на користь Фонду, який уже продемонстрував свою ефективність у вирішенні нагальних потреб України”,— зазначив своєю чергою міністр міжнародного розвитку Канади Ахмед Хусейн.

Фонд підтримки енергетики України створили у квітні 2022 року. Станом на зараз анонсовані внески партнерів до Фонду становлять понад 1 млрд євро, а серед донорів – державний і приватний сектор із понад 30 країн.

  • Днями стало відомо, що USAID скасувало грантову угоду щодо підтримки енергетики України на $75 млн.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете.ПрийнятиДетальніше

Політика конфіденційності