Житло для тимчасово переміщених осіб – як держава та бізнес може поєднати зусилля

Житло для тимчасово переміщених осіб - як держава та бізнес може поєднати зусилля 1 Фінансове навантаження розподілили порівну між місцевим бюджетом, держбюджетом та бізнесом.

В Україні стартувало будівництво житлового проекту для тимчасового переміщених осіб () зі спільним фінансуванням держави та бізнесу, тобто з типом фінансування державно-приватного партнерства. Такий кейс уже реалізували у Перечинській громаді на Закарпатті, пише видання. “Діло” з посиланням на голову Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олену Шуляк.

Йдеться про схему, за якою 33% вартості житла буде сплачено коштом місцевих бюджетів, ще 33% на рахунок держбюджету, а ще 33% платитиме релокований бізнес.

При цьому бізнес перевозить до безпечних регіонів своїх співробітників. Є також громадяни, які не залучені до релокованих підприємств, але мають кошти для того, щоб самостійно сплатити 33% вартості житла.

На переконання депутата, такий кейс набагато кращий за тимчасове житло для ВПО, яке лише посилює соціальні проблеми, пов’язані з переселенцями.

Джерело

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності