У Держоператорі тилу обіцяють, що процес буде прозорим. До постачальників, які не виконуватимуть свої зобов’язання за договорами, Державний оператор тилу застосовуватиме обмежувальні заходи, повідомили у пресслужбі ДОТ. Згідно з обмеженнями, відповідним постачальникам відмовлятимуть у ділових відносинах з ДОТ у майбутньому. Тобто дискваліфікуватимуть їх під час подальших закупівельних процедур. «Застосування обмежень визначатиме дворівнева комісія з можливістю оскарження такого рішення. Максимальний термін такого обмеження – 1 рік з дня набуття чинності рішення комісії», – йдеться у повідомленні. Обмеження планують застосовувати через оперативно-громадські санкції, передбачені Господарським кодексом України. Такі обмеження стосуватимуться постачальників, які: порушують антикорупційне/санкційне законодавство; постачають фальсифіковану або неякісну продукцію; мають низький відсоток постачання (SLA); надають недостовірні або підроблені документи на товари. У ДОТ запевнили, що цей процес буде відкритим та прозорим. Для цього створили дві комісії, одна з яких розглядатиме питання застосування обмеження по суті, а друга – розглядатиме скарги з боку постачальників на введення санкцій. Оскаржити такі обмеження постачальник зможе протягом п’яти робочих днів з моменту винесення рішення по суті. Раніше повідомлялося, що Державний оператор тилу до кінця року відпрацює і з лютого 2025 року запустить нову модель постачання харчування ЗСУ. Вказано, що українські агровиробники можуть забезпечити до 95% потреб у продовольстві українських Сил оборони. Джерело
У Держоператорі тилу обіцяють, що процес буде прозорим.
До постачальників, які не виконуватимуть свої зобов’язання за договорами, Державний оператор тилу застосовуватиме обмежувальні заходи, повідомили у пресслужбі ДОТ. Згідно з обмеженнями, відповідним постачальникам відмовлятимуть у ділових відносинах з ДОТ у майбутньому. Тобто дискваліфікуватимуть їх під час подальших закупівельних процедур.
«Застосування обмежень визначатиме дворівнева комісія з можливістю оскарження такого рішення. Максимальний термін такого обмеження – 1 рік з дня набуття чинності рішення комісії», – йдеться у повідомленні.
Обмеження планують застосовувати через оперативно-громадські санкції, передбачені Господарським кодексом України. Такі обмеження стосуватимуться постачальників, які:
У ДОТ запевнили, що цей процес буде відкритим та прозорим. Для цього створили дві комісії, одна з яких розглядатиме питання застосування обмеження по суті, а друга – розглядатиме скарги з боку постачальників на введення санкцій. Оскаржити такі обмеження постачальник зможе протягом п’яти робочих днів з моменту винесення рішення по суті.
Раніше повідомлялося, що Державний оператор тилу до кінця року відпрацює і з лютого 2025 року запустить нову модель постачання харчування ЗСУ. Вказано, що українські агровиробники можуть забезпечити до 95% потреб у продовольстві українських Сил оборони.
Джерело